Contact

Bel ons, mail ons of kom gelijk langs: Hier vindt u de juiste contactpersoon en alle contactgegevens.

Verkoop

Klik op de kaart om de contactpersoon voor het desbetreffende verkoopgebied te tonen.

Postcode 46, 47

Julian Weidenfeld
Vertriebsleitung
M: +49 160 96940989
julian.weidenfeld@peters-wellpappe.de
Marina Pedrotti
Vertrieb
T: +49 2841 601309
F: +49 2841 601295309
marina.pedrotti@peters-wellpappe.de
Thorsten Marbach
Vertrieb
T: +49 2841 601-314
F: +49 2841 601-295314
thorsten.marbach@peters-wellpappe.de

Postcode 34, 42, 44, 45, 48, 59

Antonia Rieken
Vertrieb
T: +49 2841 601 308
F: +49 2841 601 295 308
Antonia.Rieken@peters-wellpappe.de

Postcode 35, 51, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 65, 63

Peter Ingenleuf
Vertrieb
T: +49 2841 601-311
F: +49 2841 601-295311
peter.ingenleuf@peters-wellpappe.de

Postcode 40, 41, 50, 52, 53, 54

Robert Vitzer
Außendienst
Vertrieb
M: +49 151 12237520
robert.vitzer@peters-wellpappe.de
Marina Pedrotti
Vertrieb
T: +49 2841 601309
F: +49 2841 601295309
marina.pedrotti@peters-wellpappe.de
Thorsten Marbach
Vertrieb
T: +49 2841 601-314
F: +49 2841 601-295314
thorsten.marbach@peters-wellpappe.de

Postcode 32, 33, 37, 49

Peter Ingenleuf
Vertrieb
T: +49 2841 601-311
F: +49 2841 601-295311
peter.ingenleuf@peters-wellpappe.de

Benelux

Peter Smaling
Senior Account Manager
Niederlande Postcode 4, 5, 6; Belgien, Luxemburg
M: +31 612 100440
peter.smaling@peters-wellpappe.nl
Geert Brinkerink
Senior Account Manager
Niederlande Postcode 1, 2, 3, 7, 8, 9
M: +31 657 572 098
geert.brinkerink@peters-wellpappe.nl
Daniela Löhrer
Vertrieb
T: +49 2841 601 312
F: +49 2841 601 295 312
daniela.loehrer@peters-wellpappe.de
Kamil Franke
Vertrieb
T: +49 2841 601-315
F: +49 2841 601-295315
kamil.franke@peters-wellpappe.de
Vertriebsgebiete BENELUX BENELUX BENELUX BENELUX BENELUX BENELUX PLZ 32, 33, 37, 49 PLZ 46, 47 PLZ 34, 42, 44, 45, 48, 58, 59 PLZ 35, 51, 55, 56, 57, 60, 61, 65, 63 PLZ 40, 41, 50, 52, 53, 54

Verkoop en advies

Julian Weidenfeld
Vertriebsleitung
T: +49 2841 601-304
M: +49 160 96940989
julian.weidenfeld@peters-wellpappe.de
Edith Fitzek
Vertrieb Innendienstleitung
in Elternzeit
Helma Marbach
Supply Chain Management
T: +49 2841 601-305
F: +49 2841 601-295305
helma.marbach@peters-wellpappe.de
Christine Hendawi
Supply Chain Management
T: +49 2841 601-303
F: +49 2841 601-295303
christine.hendawi@peters-wellpappe.de
Heike Otten
Supply Chain Management
T: +49 2841 601-390
F: +49 2841 601-295390
heike.otten@peters-wellpappe.de

Verpakkingsontwikkeling

Claudio Florit
Leiter
Verpackungsentwicklung
T: +49 2841 601-316
F: +49 2841 601-236
claudio.florit@peters-wellpappe.de
Ralf Wältermann
Verpackungsentwicklung
T: +49 2841 601-317
ralf.waeltermann@peters-wellpappe.de
Nils Nothhelfer
Verpackungsentwicklung
T: +49 2841 601-440
nils.nothhelfer@peters-wellpappe.de

Personeel

Alexander Bartel
Produktionsleitung
Ausbilder für Packmitteltechnologen (m/w)
T: +49 2841 601-332
alexander.bartel@peters-wellpappe.de