Contact

Bel ons, mail ons of kom gelijk langs: Hier vindt u de juiste contactpersoon en alle contactgegevens.

Verkoop

Klik op de kaart om de contactpersoon voor het desbetreffende verkoopgebied te tonen.

Postcode 46, 47

André Körtge
Außendienst
Vertrieb
M: +49 151 40774167
andre.koertge@peters-wellpappe.de
Marina Pedrotti
Vertrieb
T: +49 2841 601309
F: +49 2841 601295309
marina.pedrotti@peters-wellpappe.de

Postcode 34, 42, 44, 45, 48, 59

Adnan Bouzidi
Außendienst
Vertrieb
M: +49 160 96362246
adnan.bouzidi@peters-wellpappe.de
Antonia Ipskamp
Vertrieb
T: +49 2841 601 308
F: +49 2841 601 295 308
Antonia.Ipskamp@peters-wellpappe.de

Postcode 35, 51, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 65, 63

Nils Kämpf
Außendienst
Vertrieb
M: +49 151 16758296
nils.kaempf@peters-wellpappe.de
Peter Ingenleuf
Vertrieb
T: +49 2841 601-311
F: +49 2841 601-295311
peter.ingenleuf@peters-wellpappe.de

Postcode 40, 41, 50, 52, 53, 54

Robert Vitzer
Außendienst
Vertrieb
M: +49 151 12237520
robert.vitzer@peters-wellpappe.de
Marina Pedrotti
Vertrieb
T: +49 2841 601309
F: +49 2841 601295309
marina.pedrotti@peters-wellpappe.de

Postcode 32, 33, 37, 49

Nils Kämpf
Außendienst
Vertrieb
M: +49 151 16758296
nils.kaempf@peters-wellpappe.de
Peter Ingenleuf
Vertrieb
T: +49 2841 601-311
F: +49 2841 601-295311
peter.ingenleuf@peters-wellpappe.de

Benelux

Geert Brinkerink
Senior Account Manager
Niederlande, Belgien, Luxemburg
M: +31 657 572 098
geert.brinkerink@peters-wellpappe.nl
Daniela Löhrer
Vertrieb
T: +49 2841 601 312
F: +49 2841 601 295 312
daniela.loehrer@peters-wellpappe.de
Kamil Franke
Vertrieb
T: +49 2841 601-315
F: +49 2841 601-295315
kamil.franke@peters-wellpappe.de
Vertriebsgebiete BENELUX BENELUX BENELUX BENELUX BENELUX BENELUX PLZ 32, 33, 37, 49 PLZ 46, 47 PLZ 34, 42, 44, 45, 48, 58, 59 PLZ 35, 51, 55, 56, 57, 60, 61, 65, 63 PLZ 40, 41, 50, 52, 53, 54

Verkoop en advies

Julian Weidenfeld
Vertriebsleitung
T: +49 2841 601-304
M: +49 160 96940989
julian.weidenfeld@peters-wellpappe.de
Edith Fitzek
Vertrieb Innendienstleitung
T: +49 2841 601-310
F: +49 2841 601 295310
edith.fitzek@peters-wellpappe.de
Christine Hendawi
Supply Chain Management
T: +49 2841 601-303
F: +49 2841 601-295303
Christine.Hendawi@peters-wellpappe.de
Henry Nisen
Auszubildender Supply Chain Management
T: +49 2841 601-305
F: +49 2841 601-295305
henry.nisen@peters-wellpappe.de
Heike Otten
Supply Chain Management
T: +49 2841 601-390
F: +49 2841 601-295390
heike.otten@peters-wellpappe.de

Verpakkingsontwikkeling

Claudio Florit
Leiter
Verpackungsentwicklung
T: +49 2841 601-316
F: +49 2841 601-236
claudio.florit@peters-wellpappe.de
Ralf Wältermann
Verpackungsentwicklung
T: +49 2841 601-317
ralf.waeltermann@peters-wellpappe.de

Personeel

Alexander Bartel
Produktionsleitung
Ausbilder für Packmitteltechnologen (m/w)
T: +49 2841 601-332
alexander.bartel@peters-wellpappe.de